O NASZYCH PRODUKTACH

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy produkującej schody na wymiar.
Będzie nam bardzo miło, jeżeli nam zaufacie, ponieważ wykazujemy się niezwykłą solidnością oraz jakością swoich usług. Jesteśmy pewni, że nasza firma działająca na terenie całego Śląska i Małopolski zaproponuje Wam najlepsze stawki za wykonanie swoich usług.
Takie schody wykonywane są najczęściej w domach jednorodzinnych oraz w różnego rodzaju firmach.

Nasza usługa na wymiar pozwala nam stworzyć taką konstrukcję, dzięki czemu wszystko jest idealnie dopasowane do Waszych potrzeb.
Wystarczy tylko się z nami skontaktować i opowiedzieć nam o swoich potrzebach a my przygotujemy dla Was indywidualnie dopasowaną ofertę.
Oprócz mocnych schodów drewnianych proponujemy Wam również schody gięte, schody drewniane wiszące wyróżniające się bardzo ciekawym i unikalnym designem.
Nasza firma zajmuje się również tworzeniem kuchni i odpowiednich mebli do nich, jak również meblami łazienkowymi. Zaufajcie nam a na pewno nie pożałujecie.

 

SZAFY WNĘKOWE

 
idealne rozwiązania dla Twojego domu ...

 

Szafa jest idealnym rozwiązaniem dla zabudowy wnęk. Każdy fragment ścian od podłogi po sufit pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Szafa na wymiar jest szczególnie przydatna w małych wnętrzach oraz gdy nie ma miejsca na zamykane garderoby lub schowki. Uwalnia przestrzeń od innych mebli potrzebnych do przechowywania ubrań, umożliwiając wyeksponowanie dekoracyjnych sprzętów. Jak dobrać odpowiednie elementy składowe tej szafy, jakich użyć zawiasów, płyt, kolorów itp.. Na te wszystkie pytanie pomoże Państwu odpowiedzieć firma Łukasz Kleszcz, która na co dzień zajmuje się stolarstwem.

Zobacz także