Schody dywanowe

Co to takiego są schody dywanowe?

schody dywanowe Katowice

 

Schody dywanowe

 

Doświadczona firma stolarska realizuje indywidualne zlecenia na schody na wymiar. W zakresie naszych usług znajduje się zarówno profesjonalne doradztwo, szczegółowe poznanie potrzeb klienta, jak również drobiazgowe zaprojektowanie schodów łącznie ze sporządzeniem realnego kosztorysu wykonania usługi, a następnie realizację projektu w możliwie krótkim czasie. Gwarantujemy terminowość i poprawność wykonywanych przez nas prac montażowych.

Zakres naszej działalności to nie tylko schody na wymiar, ale również schody drewniane, schody dywanowe, wiszące oraz schody gięte. Nasi specjaliści zajmują się również realizacją indywidualnych projektów mebli kuchennych, jak i łazienkowych.

Nasza firma działa na terenie całego Śląska i Małopolski. Jeśli Twoim marzeniem są drewniane schody dywanowe na wymiar, nie wahaj się i skorzystaj z usług naszej firmy. Doświadczenie i pasja w projektowaniu, a później realizacji projektów sprawia, że nasi klienci są zadowoleni z wykonanej usługi i polecają naszą firmę stolarską swoim znajomym.

Schody dywanowe - schody drewniane - schody wiszące - schody Rybnik

Schody to element wyposażenia domu, dzięki któremu można bardzo dużo zyskać, ale nieumiejętnie zaprojektowane i wykonane mogą też znacznie popsuć wygląd przestrzeni. Dlatego tak ważne jest, aby schody zaprojektowane były z zachowaniem kilku podstawowych zasad.

Projektowanie schodów – podstawy

Przede wszystkim należy pamiętać, że schody powinny być dostosowane do wielkości pomieszczenia, w którym się znajdują. Zajmujące zbyt wiele miejsca schody będą dominować nad przestrzenią, schody zbyt małe całkowicie zginą we wnętrzu. Ze względu na komfort, ale również wygodę użytkowania warto pamiętać o tym, aby zachować odpowiednią przestrzeń w okolicy wejścia i zejścia ze schodów. Istotne jest również pamiętanie o tym, aby pomiędzy schodami a stropem pomieszczenia znalazła się przestrzeń umożliwiające swobodne poruszanie się wysokiej osoby. Dobrze zaprojektowane schody powinny być uwzględnione w projekcie już w jego początkowej fazie, tak aby nie były dodane na siłę i znalazły się w najwłaściwszym dla siebie miejscu.

schody dywanowe Bielsko-Biała
schody dywanowe Zabrze
schody dywanowe Oświęcim
schody dywanowe Kęty
schody dywanowe Kozy
schody dywanowe Siemnianowice-Śląskie
schody dywanowe Rybnik
schody dywanowe